Výtvarný workshop s Davidem Newbattem

Výtvarný workshop s Davidem Newbattem

S radostí sdílíme pár fotek z workshopu pro dospělé s panem Davidem Newbattem, který u nás ve škole proběhl. Práce s Davidem je vždy velmi inspirativní a s přesahem nejen do všech „pomáhajících profesí“, ale především do života samotného. Aneb jak nás David prostřednictvím postupného vystavění obrazu dělení svatomartinského pláště provedl například hloubkou tématu vlastní sebejistoty, bezpečného prostoru, který musíme být připraveni otevřít a znovu a znovu hledat vědomí sebe sama v nekonečném množství změn, nových situací, důležitostí pravdivého poznání sebe sama… Zkrátka takový ten denní chléb.
 
Se staršími dětmi od nás ze školy pracoval David také, ale u toho už jsme nefotili. Nicméně i to byl čas jedinečný a inspirativní jak pro děti, tak pro nás učitele.
 
Velké díky patří Davidovi i Akademie sociálního umění TABOR za zprostředkování jeho návštěvy u nás. Jsme vděční, že máme možnost zvát vás k nám na podobné akce a přiblížit vám tak principy waldorfské pedagogiky prostřednictvím umělecké práce.
 
A pokud jste workshop nestihli, vězte, že chystáme další příležitosti k umělecké práci a také, že pan David Newbatt k nám opět za rok dorazí.